Всі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

Володимир Зеленський підписав закон про розвідку

Закон визначає правові та організаційні засади функціонування розвідки, а також контролю за нею.

Президент Володимир Зеленський в середу, 21 жовтня, підписав закон Про розвідку, прийнятий Верховною Радою 17 вересня, повідомляє прес-служба Офісу президента в середу, 21 жовтня.

“Цей закон – не тільки нові можливості і нові можливості для розвідки, а й велика відповідальність для держави, яка вимагає значного посилення стратегічної та оперативної складових розвіддіяльності, вдосконалення аналітичної роботи та якості отриманої інформації”, – заявив Зеленський.  

Закон про розвідку є одним з проектів, необхідних для євроатлантичної інтеграції України.  

Його розробили з урахуванням досвіду регулювання діяльності розвідувальних органів у країнах ЄС і НАТО.  

Закон визначає правові та організаційні засади функціонування розвідки, правовий статус та соціальні гарантії працівників розвідувальних органів і порядок здійснення контролю за розвідкою.   Закон визначає правові та організаційні засади функціонування розвідки, правовий статус та соціальні гарантії працівників розвідувальних органів України та осіб, залучених до виконання розвідувальних завдань, а також порядок здійснення контролю за розвідкою.  

Основними завданнями розвідки визначено своєчасне забезпечення споживачів розвідувальною інформацією, сприяння реалізації національних інтересів України і протидія зовнішнім загрозам національній безпеці України у визначених законом сферах.  

При цьому споживачами розвідувальної інформації, відповідно до закону, вважаються, насамперед, Президент України, Голова Верховної Ради, голова і члени Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони і розвідки, Прем’єр-міністр, члени і секретар Ради національної безпеки і оборони України.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close