Москва використовує тактику “заперечувати і брехати”, щоб уникнути відповідальності.

Росія здійснює агресивні і дестабілізуючі дії, які підривають встановлений міжнародний порядок.

Про це заявила Саманта Пауер у своєму останньому великому виступі в якості посла США в Організації Об’єднаних Націй, передає Reuters.

В якості прикладу таких дестабілізуючих дій Москви Пауер назвала вторгнення Росії в Україну, підтримку уряду Башара Асада у громадянській війні у Сирії і намагання впливати на вибори у Сполучених Штатах та інших західних демократичних країнах.

“Дії Росії не допомагають встановити новий світовий порядок. Вони руйнують той, який існує”, – сказала Пауер.

Представник США в ООН додала, що Росія неодноразово використовувала стратегію “заперечувати і брехати”, щоб уникнути відповідальності за свої вчинки на міжнародній арені.

Саманта Пауер застерегла обраного президента США Дональда Трампа від пом’якшення санкцій щодо Москви та закликала підтримувати НАТО.

“Полегшення обмежувальних заходів щодо російському уряду, якщо він не змінить свою поведінку, тільки підбадьорить Росію”, – сказала вона.

Нагадаємо, Дональд Трамп вважає, що НАТО є застарілої організацією. На думку Трампа, НАТО недостатньо уваги приділяє тероризму, і це є недоліком, що вказує на те, що альянс застарів.

Також Трамп сказав, що виступає за укладення ядерної угоди з Росією в рамках переговорів про пом’якшення санкцій Заходу щодо Москви.

Посилання на оригінальне джерело : http://tsn.ua/politika/vtorgnennyam-v-ukrayinu-rosiya-pidrivaye-svitoviy-poryadok-pauer-864793.html