АктуальноВсі новиниПодії в Україні та Світі

Як Росію привітали з державним святом?

Ніхто не очікував: українці привітали Росію з її державним святом

Одні з перших «привітань», які отримав Кремль до Дня Росії були від Української спецслужби.

Служба безпеки України в оригінальний спосіб «привітала» країну-агресора з державним святом, розмістивши біля її дипустанов у нашій країні мурал та біл-борди з гербом Департаменту контррозвідки СБУ.

Як повідомляє прес-служба відомства у Facebook: «Біля російського посольства у Києві та консульств у Одесі і Львові з’явились білборди з гербом Департаменту контррозвідки Служби безпеки України. А у Харкові — гарний патріотичний мурал. Привіт від СБУ до так званого Дня РФ». Також на ньому зобразили орла, який тримає кігтями двоголову змію.

Користувачі соціальних мереж теж не залишилися осторонь: поширювали та коментували «привітання».

Крім того, українські користувачі Facebook організували у соцмережі віртуальний флешмоб #ДеньЗависимостиРоссии.

Так, 12 червня до 14:00 користувачі писали пост російською мовою з хештегом #ДеньЗависимостиРоссии.

У таких дописах учасники викладали свої думки у довільній формі, але дотримуючись основних месиджів. Так, організатори наполягають на тому, що не існує ніякої незалежності Росії, а тому і «день незалежності» перейменували «на пусте і безглузде «День Росії». Також, було запропоновано обґрунтовувати позицію про те, що вся історія росіян – це історія залежності від інших, а сама Росія є «продуктом українського штабу».

До флешмобу долучилися зокрема колишній заступник міністра інформаційної політики (2017-2019 рр.) Дмитро Золотухін і співзасновник громадянської платформи «Нова Країна» Валерій Пекар.

«Сегодняшний день – 12 июня – это символ того, что 148-миллионный народ продолжает оставаться в рабстве. В рабстве у своих политиков-интриганов. В рабстве у своих олигархов, которые коррумпируют и манипулируют политиками, в рабстве у Путина и его эфэсбэшных феодалов, которые не считают «независимость» ценностью… Россияне – рабы! С чем их сегодня и можно поздравить! С днём зависимости, мышебратья!» – наголосив у своєму дописі Золотухін.

На думку ж Пекаря, якщо уважно проаналізувати історію, то виявиться, що Росія має святкувати незалежність від України.

«Сегодня День России, государственный праздник Российской Федерации, который раньше назывался День независимости России. Возникает вопрос: от кого независимость? Если внимательно проанализировать историю, то обнаружится, что имеется в виду независимость от Украины. Сама идея превращения Московии в Россию — это идея киевских мыслителей, монахов и философов, которые придумали превратить варварское восточное пост-татарское царство в православную империю… Эта зависимость России от Украины остается ключевой особенностью государства Российского до сего дня. Вся политическая повестка дня определяется украинским вопросом, по всем телеканалам все основные новости посвящены Украине и, подозреваю, об этом же говорят на миллионах российских кухонь… То есть день независимости есть, а реальной независимости нет, есть всего лишь декларация», – написав Пекар.

Нагадуємо. День Росії – державне свято Російської Федерації, вихідний день, що відзначається 12 червня, у день ухвалення Декларації про державний суверенітет РРФСР 1990 року.

Україна в День Росії 12 червня 2018 року подала проти Росії позов до суду ООН. Росія звинувачується у державному фінансуванні тероризму і в порушенні прав українців і кримських татар в Криму. Матеріали доказів включають 29 томів і вміщують понад 17 500 сторінок свідчень, документів та інших доказів у справі. Загальна вага – 90 кг.

Оригінальні «привітання» продовжувалися до самого вечора.

У 21:30 12 червня, під посольством Російської Федерації у Києві розпочалася акція «День Росії – день окупанта».

Мітинг був організований ГО «Корпус справедливості», ГО «Агенція розвитку демократії та інформаційних свобод» та Кримськотатарським Ресурсним Центром, як «привітання» країні-окупанту з Днем Росії та як нагадування для світової спільноти чим є Росія і яку загрозу несуть геополітичні амбіції Кремлівської верхівки для інших країн.

Зокрема, під час заходу відбулася трансляція відеоматеріалів, що демонструють загарбницьку зовнішню політику Російської Федерації щодо України.

Крім того, активісти принесли та розвісили на огорожі Російського посольства світлини тих за чию смерть Росія несе відповідальність та тих кого неправомірно затримали та утримують спецслужби РФ…

Але й знайшлися ті хто таки стрибає на цирлах перед кремлівською верхівкою.

Так, «Опозиційна Платформа «За Життя» від імені всіх українців привітала росіян з Днем Росії.

В тексті йдеться про те, що «з Росією нас пов’язують …перш за все спорідені зв’язки, тісно переплетені людські долі, духовні та культурні цінності, спільна історична спадщина, перемога у Великій Вітчизняній війні та пам’ять про Велику Перемогу, що згуртувала наші народи на століття». 

До того ж, в повідомленні йдеться про «національно стурбованих політиків» та «ура-патріотичну меншість», що намагаються «вбити клин між українцями та росіянами». 

На думку ОПЗЖ, «українці втомились від русофобської істерії». 

Нагадаємо, що наприкінці травня біля офісу голови парті «Опозиційна платформа – «За життя» Віктора Медведчука стався вибух. Пізніше біля цієї будівлі «Національний Корпус» провів акцію «ОПЗЖ = Росія».

Сумно і одночасно страшно, коли політики та олігархи за своїми статками не бачать війни та людської біди; «мідні труби» – жадоба грошей та влади, підкорюють їхню волю та можливості на користь ворога.

Нагадаємо, Державний секретар США Майкл Помпео привітав росіян із національним святом, Днем Росії, і нагадав, що в декларації про суверенітет РФ гарантувалися рівні права та захист усіх громадян, а також йшлося про мир і злагоду із сусідами.

Україна завжди буде за МИР, ЗЛАГОДУ та гарні відносини з сусідами, але поступків загарбникам та ворогам української державності та суверенітету не буде.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close