Головне в УкраїніПодії в Україні та Світі

Єврокомісія виділить 18 млн євро для допомоги жертвам Донбасу

Кошти виділять для надання медичної допомоги, тимчасового житла, санітарні потреби та речі першої необхідності.

Єврокомісія прийняла рішення про виділення 18 млн євро допомоги постраждалим у війні на сході України. Про це повідомляє Христос Стіліанідес, єврокомісар з питань гуманітарної допомоги.

«Ескалація конфлікту на сході, яку ми спостерігаємо останнім часом і її вплив на населення регіону надзвичайно турбує ЄС. Сьогодні в Бахмуті я заявляю українському народу : ви не самі. Всім потребуючим з обох сторін має бути надана належна допомога», –  передає слова Стиліанідіса прес-служба Єврокомісії.

Також єврокомісар наголосив, що підтримка ЄС буде надаватися за допомогою партнерських гуманітарних організацій, що вже допомагають постраждалим на сходу України.

Так, кошти будуть виділені на витрати пов’язані з наданням першої медичної допомоги, облаштування тимчасового житла, води, продуктів харчування та першої необхідності, а також санітарно-гігієнічні потреби.

Нагадаємо, що за даними Єврокомісії, з початку конфлікту на Донбасі ЄС та його члени надали постраждалим у конфлікті близько 400 млн євро гуманітарної допомоги.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close