Головне в Україні

Європейська комісія розширить доступ українським товарам до ринку ЄС

Європейська комісія вирішила розширити доступ певним українським товарам до ринку ЄС.

Комісар Європейського Союзу з питань торгівлі Сісілія Мальмстрьом заявила, що Європейська комісія вирішила розширити доступ певним українським товарам до ринку ЄС.

Про це розповідає прес-служба Кабінету Міністрів України з покликанням на заяву єврокомісара під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

“Комісар Європейського Союзу з питань торгівлі Сісілія Мальмстрьом озвучила рішення Європейської комісії розширити доступ до європейського ринку певним українським товарам у рамках запровадження зони вільної торгівлі  строком на три роки”, – йдеться у повідомленні.

Проте, це рішення ще має бути схвалено Європейським парламентом та країнами-членами ЄС.

Крім того у доповіді зазначається, що сторони також погодилися провести спільну зустріч з представниками бізнесу під час засідання Асоціативної ради між Україною та ЄС у Брюсселі (Бельгія) 19 грудня.

В.Гройсман привітав рішення Європейської комісії щодо надання додаткових переваг та висловив можливість розширення квот для певних українських товарів.

Пані Сісілія Мальмстрьом на своїй сторінці у сомережі “Twitter“ написала, що вона рада повернутися до Києва.

“Рада оголосити про надання додаткових торговельних переваг для України”, – написала комісар.

Посилання на оригінал статті: http://true-news.info/the-european-commission-will-expand-the-access-of-ukrainian-goods-to-the-eu-market/

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close