АктуальноГоловне в Україні

З будинку Бориса Нємцова у Москві зняли меморіальну табличку

Табличку доставили в ОВС у Центральному адміністративному окрузі Москви передає INOZMI.INFO.

У Москві зняли меморіальну табличку з будинку, де жив російський політик Борис Нємцов. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив представник руху SERB Гоша Тарасевич.

“Табличка демонтована! Це йдеться про незаконно встановлену в громадському місці на фасаді будинку 9 у Климентівському провулку самопальну табличку з написом про те, що, нібито, тут жив політик Б. Нємцов”, – написав він.

Тарасевич зазначив, що SERB доставив табличку в ОВС у Центральному адміністративному окрузі Москви.

За даними ЗМІ, меморіальну табличку з написом: “Тут жив політик Борис Нємцов, який загинув від руки найманого вбивці 27 лютого 2015 року” встановили на будинку політика 7 вересня. Рішення про її встановлення на фасаді будинку прийняли власники квартир будинку. Голосування за встановлення таблички організував муніципальний депутат Сергій Марков, який живе в цьому будинку.

У той же день влада Москви заявила, що може демонтувати меморіальну дошку. У міському департаменті культурної спадщини пояснили це тим, що встановлення таблички не було узгоджене з міською владою віщає INOZMI.INFO.

У Москві зняли меморіальну табличку з будинку Нємцова

Нагадаємо, російський опозиціонер Борис Нємцов був убитий пізно ввечері 27 лютого 2015 року на Великому Москворецькому мосту у Москві.

 

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close