Зарплата рядового в зоні проведення АТО з вересня сягає 17 тисяч гривень

На винагороди військовослужбовцям у поточному році вже витрачено понад два мільярди гривень.

Зарплата рядового військового, який перебуває в зоні проведення антитерористичної операції, становить 17 тисяч гривень. Про це у вівторок, 12 вересня, повідомили в Міністерстві оборони України.
У Міноборони пояснили, що 7 тисяч гривень – це основне грошове забезпечення, а 10 тисяч гривень – доплати.
“Вона (доплата – прим. ред.) починається, коли солдат провів в АТО повний місяць. Крім того, якщо солдат безпосередньо брав участь у бойових діях або пошкодив техніку противника, виплачується додатковий бонус”, – розповів заступник начальника департаменту фінансів Міноборони Сергій Галімський, додавши, що такі гроші солдати отримують з вересня цього року.
Також чиновник розповів, що найвищу зарплату отримують службовці у ВДВ і морські піхотинці.
“Оборонне відомство має в своєму розпорядженні достатньо коштів на відновлення озброєння і військової техніки, підготовку військ, утримання і вдосконалення систем зв’язку”, – зазначив Галімський.
У Міноборони наголошують, що заборгованостей з виплат зарплат перед військовослужбовцями немає, а в минулому році на винагороди учасникам АТО було витрачено 1,9 млрд грн. У поточному році на винагороди вже пішло понад два мільярди гривень.
Нагадаємо, раніше міністр оборони Степан Полторак підписав наказ, яким було збільшено виплати військовослужбовцям, які проходять службу в зоні проведення АТО повідомляє inozmi.info.