Всі новиниГоловне в Україні

Заступник держсекретаря США назвала реформу української поліції “яскравим елементом того, як може виглядати сучасна Україна”

За словами заступника держсекретаря США, громадянське суспільство в Україні також активно сприяє антикорупційним реформам.

Реформа поліції стала найбільш значущою в процесі трансформації правоохоронних органів України. Таку думку висловила заступник державного секретаря США з міжнародних питань боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Кірстен Медіссон, повідомляє Главком. “Реформа поліції – це один з найбільш яскравих елементів того, як може виглядати сучасна Україна. Ваша Патрульна поліція, ваш відділ спецпризначення “КОРД”, а також Прикордонна служба впроваджують передові західні стандарти і практики у своїй роботі”, – сказала вона на брифінгу в п’ятницю в Києві після зустрічі з директором НАБУ Артемом Ситником. За словами заступника держсекретаря США, громадянське суспільство в Україні також активно сприяє антикорупційним реформам. “Детективи і прокурори НАБУ і САП активно працюють, щоб розслідувати резонансні корупційні злочини”, – зазначила вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close