КИЇВ. 25 квітня. УНН. Президент України Володимир Зеленський передав Державному Секретарю Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкену та голові Пентагону Ллойду Остіну план дій щодо посилення санкцій проти російської федерації. Про це Зеленський заявив під час свого звернення, пише УНН.

Цитата

“Допомога Україні була питанням номер один на переговорах з представниками Сполучених Штатів, які вчора прибули до Києва, — держсекретарем Ентоні Блінкеном і міністром оборони Ллойдом Остіном”, — сказав Зеленський.

Деталі

Зеленський заявив, що переговори тривали більше 3 годин, та були змістовними, обнадійливими та результативними.

“Узгодили з американською стороною подальші кроки для зміцнення ЗСУ, задоволення усіх пріоритетних потреб нашої армії, у тому числі це стосується і підготовки до великої міністерської зустрічі у вівторок, де зберуться 40 міністрів оборони держав-партнерів”, – повідомив Зеленський.

Він також наголосив, що ключове питання — захист України та свободи на сході Європи.

“Обговорили шляхи посилення санкцій, той факт що рф не шукає миру, свідчить, що потрібен більший санкційний тиск. Тож ми передали партнерам спеціальний план щодо посилення санкцій проти рф, який розробила міжнародна експертна група під керівництвом Єрмака та Макфола”, — сказав він.

Додамо

24 квітня голова Офісу президента України Андрій Єрмак повідомив, що за дорученням Володимира Зеленського звернувся до колишнього посла США в росії Майкла Макфола для створення спеціальної програми з розроблення та посилення санкцій проти росії.