АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніГоловне у СвітіПодії в Україні та СвітіСвітУкраїна

Зеленський назвав очікування від зустрічі з Трампом

Зеленський зустрінеться зі своїм американським колегою Дональдом Трампом в Нью-Йорку в рамках 74-ї сесії Генасамблеї ООН.

Президент України Володимир Зеленський розповів про підсумки перших двосторонніх зустрічей в Нью-Йорку в рамках Генасамблеї ООН. Відеозапис опублікований на сторінці Офісу президента в Facebook у вівторок, 24 вересня. 

Український лідер зазначив, що має намір запросити президента США Дональда Трампа відвідати з офіційним візитом Україну. 

“Я очікую, що у нас будуть дуже круті відносини з США. Я очікую, що обов’язково запросимо, такого не було багато років, і, як говорять англійською, the time to visit Ukraine, тому ми очікуємо, що ми домовимося про візит”, – сказав Зеленський. 

За його словами, для України важлива підтримка США. 

“Дійсно, всі очікують моєї зустрічі з президентом США Дональдом Трампом. Найголовніше, щоб ми всі розуміли, що США підтримують Україну. Але не просто допомагали … Тому що ми зараз інша країна, ми повинні бути потужними, тому саме підтримка, підтримка на геополітичному рівні, підтримка інвестиційна”, – сказав Зеленський. 

Президент зазначив, що хоче не сам літати по різних країнах, а щоб лідери інших країн приїжджали в Україну і “бачили, яка чудова Україна”. “Потрібно вірити, перш за все, не словам, а очам. Тому я дуже хочу, всіх запрошуємо, і всі хочуть, до речі, всі чекають від нас запрошення, і як тільки я говорю, чи не хочуть вони приїхати до нас, то всі із задоволенням. І я думаю, що у нас в найближчий рік, в найближчі два роки будуть такі гучні візити, американських, європейських лідерів. Всім ласкаво просимо”, – підкреслив він. 

Зеленський вказав, що в Нью-Йорку “говорять про Україну, не забуває ніхто Україну, всім цікаво, що нова влада, всі підтримують”. “До речі, всі знають багато з наших нових законів, я був вражений цим. Всі підкреслюють, що у нас дуже енергійні хлопці та дівчата. Всі говорять, що дійсно бачать швидке реформування”, – сказав він. 

Президент підкреслив, що двосторонні зустрічі, які він проводить  в рамках робочого візиту в США,  стосуються і політики санкцій щодо Росії. 

“Все щасливі, що повернулися наші полонені, наші моряки. Всі не розуміють, як це сталося. Ми відкриті. Всі дуже підтримують, якщо ми будемо проводити і велику приватизацію, і реформування правоохоронних органів, і земельну реформу”, – підкреслив Зеленський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close