Президент Зеленський

Президент виділив п’ять складових: досягнення миру, ефективні інститути та прозорі правила гри, інвестиції, нова інфраструктура та народовладдя.

Президент Володимир Зеленський назвав п’ять складових формули майбутнього для України, пообіцявши збільшити темпи змін в Україні в наступному році. Своє бачення майбутнього країни він описав у статті для НВ під назвою “Вперед і вгору”.

Перша з них – мир. “Без миру жодного розвитку бути не може. Ми хочемо миру на наших умовах. Тобто з поверненням Україні територій і наших людей”, – пише президент.

Другим фактором він називає “ефективні інститути та прозорі правила гри, обов’язкові для всіх”. Сюди глава держави включає перемогу над корупцією і справедливі суди, рівність всіх перед законом, захист прав власності.

Третій фактор – інвестиції. “Тому знадобиться прибрати непрохідні бар’єри і непотрібні регуляції, які гальмують розвиток бізнесу”, – пояснює Зеленський.

Четвертий – “якісно інша інфраструктура”. “І це не тільки дороги, хоча дороги – в першу чергу. Це все те, що допомагає людині жити і добиватися успіху в Україні. Інфраструктура медична й освітня, цифрова та енергетична, фінансова та комунальна”, – пише президент.

П’ятим фактором він називає народовладдя. “Не декларативне, а реальне. Механізм, який дозволить людям впливати на рішення влади – від рівня громади до рівня президента”, – робить висновок Зеленський.

Ми в соціальних мережах