АктуальноВсі новиниУкраїна

Зеленський про Санжари: Як Європа середньовіччя

Глава держави невесело пожартував про те, що вчорашній день йому нагадав Європу епохи середньовіччя.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вчора Україна йому нагадала Європу часів середньовіччя. Про це він сказав у п’ятницю, 21 лютого, виступаючи на церемонії нагородження переможців конкурсу грантів Українського фонду стартапів.  

Таким порівнянням глава держави відреагував на вчорашні події в Нових Санжарах, де протестувальники цілий день блокували дороги, щоб не пропустити в санаторій евакуйованих з Китаю.  

“У першу чергу, я хочу привітати як президент усіх українців, які повернулися на батьківщину вчора з китайського міста Ухань. Ми всі, я впевнений, бажаємо їм міцного здоров’я і віримо, що вже в найближчі тижні вони будуть вдома. Але, знаєте, чесно кажучи, ми постійно говоримо, що Україна – це Європа, так ось вчора, відверто вам скажу, у деяких епізодах здавалося, що ми Європа епохи середньовіччя, на жаль”, – казав Зеленський, закликавши не забувати, що ми всі люди.  

Крім того, він висловив надію, що найближчим часом з’явиться стартап, який навчить деяких громадян людяності, поваги, єдності і критичного мислення.

Участь Президента України Володимира Зеленського у нагородженні переможців конкурсу на отримання грантів Українського фонду стартапів.

Участь Президента України Володимира Зеленського у нагородженні переможців конкурсу на отримання грантів Українського фонду стартапів.

Опубліковано Офіс Президента України Пʼятниця, 21 лютого 2020 р.
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close