АктуальноВсі новини

Зеленський розповів про домовленості з Алієвим

Сторони погодилися активізувати співпрацю в перевезеннях, а також обговорили проект Транскаспійського транспортного маршруту.

Під час візиту президента України Володимира Зеленського в Баку було підписано низку двосторонніх документів, повідомляє прес-служба Офісу глави держави у вівторок, 17 грудня.

Зокрема, це – угоди про регулювання умов ведення бізнесу, забезпечення захисту інформації, а також договори про партнерство між містами України і Азербайджану.

“Ми погодилися активізувати співпрацю в міжнародних авіа-, автомобільних і залізничних перевезеннях. Серед іншого, йдеться про проект Транскаспійського транспортного маршруту”, – заявив Зеленський після зустрічі з Ільхамом Алієвим.

Зеленський також повідомив, що Україна підтримує Південний газотранспортний коридор.

“Ми домовилися вивчити можливості його розширення. Це важливо для диверсифікації поставок газу європейським споживачам. Слід використовувати унікальний транзитний потенціал наших країн і розвивати інфраструктуру для цього”, – сказав президент України.

Днями відзначається декада успішної діяльності в Україні компанії SOCAR, нагадав Зеленський. Він також повідомив, що буде всебічно сприяти її роботі щодо поставок нафти і газу, видобутку газу в Україні й інших взаємовигідних проектів.

“Україна і Азербайджан незмінно підтримують один одного в питаннях відновлення суверенітету і територіальної цілісності в рамках міжнародно визнаних кордонів”, – додав Зеленський.

Раніше повідомлялося, що Зеленський зустрівся з Алієвим у Баку. Офіційна церемонія зустрічі відбулася на площі біля резиденції президента Азербайджану.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close