Всі новиниГоловне в УкраїніПодії в Україні та СвітіУкраїна

Зеленський відкликав Фокіна з ТКГ

Президент вирішив вивести Фокіна з переговорів щодо Донбасу після скандалу навколо його заяв.

Президент Володимир Зеленський в середу, 30 вересня, підписав указ про виключення Вітольда Фокіна зі складу делегації України в ТКГ і звільнення від виконання обов’язків першого заступника голови делегації.

“Президент констатував, що Вітольд Фокін відступив насамперед від справедливої ​​оцінки тимчасової окупації Росією Криму, міста Севастополя, окремих районів Донецької та Луганської областей нашої держави. Представляти державу на будь-якому рівні – це не шанс для особистих поглядів і амбіцій, це – безумовний обов’язок втілювати в життя позицію держави і інтереси українського народу”, – йдеться в повідомленні Офісу президента.

Зазначається, що робота української делегації в Тристоронній контактній групі продовжиться на основі чіткого розуміння повного контролю Росією тимчасово окупованих територій України.

“Головною метою нашої делегації, як і всієї держави, є повернення виключно українських умовах всіх тимчасово окупованих територій, наших людей, а також встановлення тривалого миру”, – зазначили в ОП.

“Наголошуємо, що не можна просто назвати миром умови тимчасової окупації частини нашої території, заплющивши очі на існування окупаційних структур і повну відсутність безпеки на цій території. Потрібно вивести з України всі незаконні збройні формування, їхню військову техніку, провести повну деокупацію і повернути Україну контроль над частиною кордону з Росією. Тільки це може бути шляхом до справжнього миру. Закликаємо членів делегації України в Тристоронній контактній групі працювати в режимі 24/7 для досягнення зазначеної головної мети”, – заявили у Зеленського.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close