Головне в Україні

Зеленський заявив про “крихку надію” щодо Донбасу

Глава держави розповів про перший крок до сталого припинення вогню по всій лінії розмежування.

Розведення сил у Станиці Луганській – це надія на завершення гарячої фази війни. Про це у своєму відеозверненні в Instagram в понеділок, 1 липня, сказав президент Володимир Зеленський.

“Сьогодні відбулася важлива подія – сьогодні у Станиці Луганській відбулося розведення військ з обох сторін. Це зафіксувала і підтвердила Моніторингова місія ОБСЄ. Я вас всіх вітаю. Це, мені здається, перший крок до сталого припинення вогню по всій лінії розмежування, який відбувся завдяки розблокування мінського процесу”, – сказав президент.

Разом з тим, він зазначив, що тільки час і конкретні кроки зможуть підтвердити, що сторони виконують свої зобов’язання.

“Я не хочу обіцяти, що завтра буде мир, завтра ми припинимо війну. Але мені здається, що крихка надія на початок завершення гарячої фази війни, ця надія з’явилася. Я тільки хочу попросити вас всіх не піддаватися на провокацію і паніку і дати можливість нашим воїнам, нашій армії і нашим дипломатам виконувати свою потужну і складну роботу”, – сказав він.

Зеленський також закликав зберігати спокій. За його словами, жодної зради немає, але і перемоги поки теж. Однак, за його словами, це перший невеликий реальний успіх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close