[multilanguage_switcher]

Вольфен ( “Жінки допомагають жінкам”)

Вернісаж “Реальна картина: жінки і дівчатка в Україні” відбудеться 8 листопада, о 17:00 в жіночому центрі Вольфені. Фотограф і художник Оксана Кизимчук-Гізо буде присутня на відкритті.

Європа змінюється. Більшість сьогодні вважає, що слово “Батьківщина” вже застаріле, абсолютно неприйнятне з точки зору глобалізації і мобільності. Багато з нас не мають Батьківщини або в кращому випадку мають її, але більше не живуть там, де вони народилися і виросли. Асоціація «Жінки допомагають жінкам”, слідкує за рівністю і рівноправністю за межами Німеччини, тому що це є дуже важливим і необхідним.

Як щодо жінок і дівчаток, які живуть в Україні? Держава, яка займає друге місце зо територією в Європі, яка стала незалежною після розпаду Радянського Союзу в 1991 році, але в якій знову й знову трапляються конфліктні ситуації.

Для Оксани Кизимчук-Гізо, яка народилася 1983 року у Волинській області, Україна є особливим спогадом. Фотограф, яка є кваліфікованим мистецтвознавцем, 2007 року переїхала в Майнц і зарекомендувала себе дуже успішним художником в Німеччині. Вона постійно подорожує по Україні: по декілька тижнів і навіть місяців. Куди прямувати, вона вирішує часто інтуїтивно, використовує громадський транспорт, а проживає в приватному секторі. У пошуках життєвих історій і персонажів вона використовує спонтанні зустрічі та випадкові події. Є відокремлені регіони, часто напівпустинні села, старі і самотні люди… Вона фотографувала повсякденні сцени на межі сучасності. Проте, вона не піддається ностальгії… Око фотографа виглядає повним емпатії, але наскільки точно вона все передає. Гізо хоче створити картину життя: “Людська сторона життя, історії, які написані на обличчях – все, що я хочу показати.”

В рамках виставки, художник також представить свою нову опубліковану книгу і фільм «Дитинство під дубом». Вхід вільний. Виставку підтримали меценати.

Посилання на оригінальне джерело : https://www.wochenspiegel-web.de/wisl_s-cms/_wochenspiegel/7359/Bitterfeld_Wolfen/51402/Frauen_und_Maedchen_in_der_Ukraine___Fotoausstellung_in_Wolfen.html