У цьому матеріалі мова піде про викриття посадової особи зі складу т.зв. “Міністерства інформації ДНР”, який, за підтримки ФСБ РФ, “штампує” для російських ЗМІ фейки і поширює брехливу інформацію про українських військових.

Знайомтеся, Безсонов Данило Вікторович, 01.03.1984 р.н., до 2013 року був відомий як Баклан Руслан Вікторович. Зараз цей “Баклан” займає посаду заступника міністра інформації т.зв. “ДНР”, відомий під позивним “Гудвін”.

При цьому, до 2013 року проходив службу в міліції. Маючи навички, отримані під час служби в МВС України, цей “Баклан” брав активну участіях в боях проти української армії на сході України, ніж та хвалився на своїх сторінках в соціальних мережах.

Волонтерам міжнародного співтовариства InformNapalm стало відомо, що це не всі т.зв. досягнення нашого “Баклана”. На замовлення спецслужб РФ він вербує людей на лінії розмежування. Запитайте навіщо? А все просто – для створення російськими ЗМІ “фейковий картинок” про ситуацію в Україні.

Колаборант “Баклан” особливо хоче почути від наших громадян що в Україні йде громадянська війна, ВСУ вбивають мирних громадян, Україна порушує умови перемир’я. А ще в Україні нелегітимна влада, економіка розвалюється, жити в країні небезпечно, а ось Росія – молодець, допомагає Донбасу. За подібну маячню, наш “Баклан” обіцяє краще життя на території т.зв. “ДНР” і трошки грошей.

Сподіваємось, що СБУ належно зреагує на діяльність цього “Баклана” і його поплічників, що дасть можливість попередити втягування громадян України у протиправну діяльність.

Ми в соціальних мережах