АктуальноВсі новини

Звільнити українських політв’язнів: США звернулися до Росії

На засіданні ради ОБСЄ представник США закликав Росію звільнити українських політв’язнів, які все ще утримуються в тюрмах РФ.
Заступник голови місії США при ОБСЄ Гаррі Каміан закликав Росію звільнити всіх українських політичних в’язнів під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні. Про це повідомляє Укрінформ в п’ятницю, 8 листопада.

За словами Каміана, США висловлюють жаль щодо небажання Росії проявити прихильність проведення зустрічі на вищому рівні лідерів нормандської четвірки, що блокує можливість прогресу з ключових питань.

“Тим часом багато українських політичних в’язнів залишаються в російських в’язницях. Росії вже давно пора звільнити цих ув’язнених і повернути їх у свої будинки і сім’ї”, – заявив він.

Американський дипломат також закликав Росію звільнити координатора правозахисної групи Кримська солідарність Сервера Мустафаєва, правозахисника Еміра-Усеїна Куку і блогера Нарімана Мемедемінова.

Нагадаємо, що раніше омбудсмен Людмила Денісова заявила про погіршення стану здоров’я у чотирьох ув’язнених в РФ. Вона звернулася до російського омбудсмена Тетяни Москалькової з проханням провести медобстеження громадян України та надати відповідну допомогу.

Також стало відомо, що Людмила Денісова повторно звернеться до РФ щодо звільнення 113 українців.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close